Stříbrný vrch Křemešník

10. 10. 2018 - Desetidenní

Štěňátka na Křemešníku jsou již pěkně veliká. Prvorozený a zároveň největší pejsek se zelenou stužkou včera pokořil hranici 1500 g, ostatní se ani náhodou nedají zahanbit a v těsném závěsu ho následují. Mamka Banshee pilně kojí a vše zvládá s velkou bravurou. Některá štěňátka také již koukají, nejdříve se očička otevřela fence s růžovou stužkou, snad pár minut poté prokokoukl i pejsek modrý a červená holčička. Všichni pilně trénují chůzi, zatím se tedy kymácejí ze strany na stranu a přemety přes zádíčka jsou vidět každou chvilku, ale nebude to trvat dlouho a porodní bedna se bude moci stěhovat zpět na půdu...  Vzhledem k velmi dobrému zdravotnímu stavu štěňátek i mamky Banshee brzy dovolíme první návštěvy. Budoucí páníčci se jistě těší :)

Dnešní foto - všichni společně, kojení a rodokmen štěňátek


top top top

04. 10. 2018 - Štěňátka

Dneska se Klárce povedly úžasné profilovky štěňátek. Jelikož mi systém tohoto webu nedovolí dát do příspěvku více jak tři fotografie, bude mít každé štěňátko svůj příspěvek. Štěňata jsou v pořadí, jak se narodila. 

Porod Banshee byl naprosto hladký a bezproblémový, třebaže porodní váhy jednotlivých štěňátek jsou nezvykle vysoké. Ale poprala se s tím úžasně, za devět hodin bylo hotovo. Mamka Banshee vydatně kojí, štěňátka nádherně přibývají. Už nyní se nechají trochu vypozorovat povahy - hnědý samotář, zelený divoch, žlutá holčička by pořád jen jedla a růžová - nejen že baští jako o život, ale je i dravá a rozhodně se nenechá odstrkovat. Právě neutuchající apetit je jedním z vodítek k mému výběru naší nové posily záchranářského týmu.

Všechna štěňátka jsou pevně rezervována.

První pejsek narozen 30. září ve 3.05, porodní váha 585 gramů, označen zelenou stužkou

top top top

04. 10. 2018 -

Druhý v pořadí opět pejsek, porodní váha 565 gramů, označen stužkou modré káro

top top top

04. 10. 2018 -

Třetí fenečka, porodní váha 520 gramů, označena žlutou stužkou

top top top

04. 10. 2018 -

Čtvrtá v pořadí opět fenka, porodní váha 570 gramů, označena červenou stužkou

top top top
|<<3. stránka ze 32>>|