Stříbrný vrch Křemešník
available only in Czech version at this moment

04. 11. 2018 - Poslední tři fota

Pejsek se zeleně károvanou stužkou (nyní světle zelený) a holčičky žlutá stužka a stužka červené káro, nyní bílý obojek

top top top

04. 11. 2018 - Souhrnné foto

A pro lepší přehled zhotovila Klárka souhrnné foto všech štěňat.

Co se bude dít dále - příští neděli - tj. 11.11. štěňátka otetujeme a zároveň proběhne první očkování. Hned poté pozveme paní poradkyni chovu k finální kontrole a bude následovat definitivní rozdělení štěňátek do nových rodin. V průběhu dalšího týdne budeme ještě všechna štěňata naposledy odčervovat a zároveň čipovat a vystavíme jim PET očkovací průkazy. No a pak už loučení - což si ani nedokážu a hlavně ani nechci představit..... miláčkové jsou strašně hodní, učím je na čistotu - chodí buď ven nebo pokud je špatné počasí, tak na plínu uvniř odchovny. V noci spí - i když jeden nešvar ještě mají - pravidelně v půl třetí ráno vyžadují svoji dávku kozího mléka :) žádný strach, postupně odbouráme :)

Takže všichni

top

21. 10. 2018 - Třítýdenní štěňátka

Na Křemešníku vládne klid a pohoda, mamka Banshee o svá štěňátka pečuje přímo ukázkově. Však je to dobře vidět na jejich vahách - největší zelený kluk váží  víc jak dva a půl kilogramu, zdatně ho dohání modrý a také růžová holčička. Již v příštím týdnu začneme lehce přikrmovat, zatím kašičkami, později přidáme kozí mléko, kterého máme zamraženého dost a dost spolu s mletým masíčkem. No a v závěru pátého týdne přijdou na řadu granulky, nejspíš značky CARNEEVAL. Zatím je baští mamka a chutnají jí náramně.

Dnešním dnem začaly návštěvy budoucích páníčků, všichni byli moc milí, přivezli spoustu dárků jak pro mrňousky, tak i pochoutky pro Banshee a Kelí. Štěňátka se moc líbí, uvidíme, jak se budou dále vyvíjet. Naše paní domácí se na chvíli mění na "pana domácího", znovu a znovu mě přepadá myšlenka nechat si doma pejska. Zatím se rozhoduji.

Dnešní foto - pejsci jednotlivě, znovu fotila Klárka a znovu jsou to nádherné portréty

První tři - pejsci - zelená, modrá a modře károvaná stužka

top top top

21. 10. 2018 - Foto

Další tři fotky - pejsci hnědá stužka a stužka zelené káro a fenka s růžovou stužkou

top top top

21. 10. 2018 - Foto

Poslední tři fotky jsou fenky - žlutá, červená a červeně károvaná stužka

top top top
|<<2. stránka ze 32>>|